Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864137 KB58 Előzmény: #864134

Lenthor, TA hullám elmélet szerint miért gondolod innen még lefelé a DAX-ot? Milyen számozású hullámocskának kellene jönnie?

dax

#864134 Lenthor Előzmény: #864133

Dow és SP-t a DAX-al együtt felhúzták és tartják 17:35-ig?

Trükk?

Utána meg az amerikaiak azt csinálnak amit akarnak. Még jó, hogy a DAX-al lehet még kereskedni.