Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864116 olika78 Előzmény: #864115

az usa mintha agy abc c hullámát csinálná, nem?

ha a=c akkor olyan 3200 körülig még mehet

Nálam a daxnak innen fel…

#864112 LBTrade

Nálam a daxnak innen felfelé kellene mennie,viszont az SP-nek még bőven kellene lefelé mennie.

dax

#864110 olika78 Előzmény: #864109

ez egy sima korrekció, a dax még 11400nál a 38as fibonál sem járt

az sp még 2800nál is ok lesz, az más kérdés, hogy akkor a dax hol lesz:)

dax

#864109 matgab Előzmény: #864107

Tegnap(előtt?) írtam, hogy érdekes volt, hogy a jó gyorsjelentések ellenére (Twillio, Hasbro SAP stb. stb.) a piac elég brutálisan leütötte ezeket a részvényeket. Eddig ilyen nem volt. Ha ez lesz a trend a Q3-ra, hogy a jó jelentésre is ütnek , a rosszra meg még durvábban beverik , akkor érdekes egy piac lesz itt.


Nekem tetszik ahogy a DAX esik, várom a 6000-es DAX célár teljesülését, de még inkább a BUX esését, hogy végre termőre forduljanak a márciusi shortjaim.

dax

#864106 KB58 Előzmény: #864105

Köszönöm. Úgy tűnik az alsó tüske meg lesz az órás gyertyán. De nem tetszik a DAX longos szemmel.

dax

#864105 Lenthor Előzmény: #864102

Ha a hátralévő 10 percben felhúzzák és ebben az órában is lesz a gyertyának alsó tüskéje, akkor stabilizálódás elkezdődött.

Egyébként ha nem akkor van még dolgunk lefelé.

https://invst.ly/sm832


dax

#864104 KB58 Előzmény: #864096

Én úgy érzem, hogy miután nem ment a fölé a 11734-es Fibo szintnek, további esés jön. Persze most sem léptem onnan shortba szűk stoppal.

dax

#864101 Mr. 50% Előzmény: #864100

Egyébként még egyáltalán nem biztos, hogy vége van az esésnek. Lehet ez még 11400 is ha USA elindul.