Nem dőlt el. Csinált egy hasonlót!
Pelosi "elégedett" az ösztönző tárgyalások menetével, és reménykedik a választások előtti egyezségben.
-----------------------
McConnell amerikai szenátor: A szenátus hamarosan átjut az 500 milliárdos ösztönzőcsomag felett szavazás.
--------------------------------
csak viccelődnek?
Eddig minden a terveimnek megfelelően alakul.
Óráson egy "hullócsillag"
Ha 20 órára megerősítést nyer, akkor eshetünk tovább.
Most egyelőre felfelé halad a gyertya, de ha gyorsan megfordul, és a hullócsillag alá kerül 20 órára, akkor az erős short jel.

12595-620 támasz zóna, elsőre szerintem megtartja
Sziasztok!
Köszönöm az elemzéseket! Első célárad el is érve, grat!
A csúcs és a "B"-t összekötő vonalának eltolásával is valahol az alsó vonalon kellene lennie a "C"-nek.

Pelosi és Mnuchin jelenleg tárgyal, hogy mégis legyen- vagy sem a vírusfertőzés miatt szétosztásra kerülő csomag.
A dupla alj után látni rajta, ahogy építi ki az emelkedést. Ha ma elérnénk a 890-960 sávot, akkor onnan már szerintem nem lesz új alj.
Lefelé gondolnám, de itt forogni kell a piaccal. 12910-12571 sáv amit figyelek ma, elég tág, a tegnapi esés lehet, csak visszateszt volt a múlt heti emelkedésre.
Jó reggelt! Sziasztok!
Köszönöm a reggeli chartokat, elemzéseket!