Lenthor, köszönjük a legújabb chartokat és elemzést.
"Kellene egy erőszakos felfelé menetel."
Az utóbbi napok intenzív esése után a mai fordulást és felfelé menetelt én elég erőszakosnak érzem.
Lenthor, köszönjük a legújabb chartokat és elemzést.
"Kellene egy erőszakos felfelé menetel."
Az utóbbi napok intenzív esése után a mai fordulást és felfelé menetelt én elég erőszakosnak érzem.
Akkor miért is írtam hogy 12.220 környéke talán elég is lehet????
Most ugye a lokális ATH-ról sárga-kék A-B-C hullámokban megyünk lefelé.
Most a sárga-kék "C" hullámban vagyunk.
Ha megvolt a kis fekete "a" és "b", akkor a kis fekete "c" hullám lehet öt hullámos (pink i-ii-iii-iv-v)
Ebben az esetben az alj lehet 12.320-12.220 között.
_______________________________________________
Köszi mindenkinek.
Most vagyok kis gondban, mert minimális célt elértük 12.331-el.
Viszont, lehet, hogy ezzel a iii. hullám alját értük el.
Ha, igen, akkor még lemehetnénk 12.214-12.220-ig, amit terveztem.
Most már azért ajánlott a long nyitás lehetőségét keresni.
Bizonytalan idők jönnek (USA választás és GDP jelentés stb.)

fej -váll régi rajzom
h1-en közelebbről
Jó reggelt! Sziasztok!
Nagyon köszönöm a reggeli elemzéseidet! Második célod is pipa, grat. Két nap óta a reggeli esést ami gyors, napközben legalább 100 pontra visszahúzzák, aztán még egyszer beejtik, jó lehetőségek vannak kereskedni, a volatilitásban.
https://www.tradingview.com/x/pWWkUnEH/
d1-en a csökkenő csatornában ereszkedik szépen
Sziasztok
Én is mindig az elemzéseiddel kezdem a reggelt, amíg van energiád és kedved csináld, olvasni mindig fogunk, szerintem ezt sokak nevében írhatom.
Jó reggelt! Szia Lenthor!
Nagyon köszönjük a részletes elemzéseidet! Nagyon sokat segítesz vele, veszed a fáradságot és hajnalban is beírod az elképzeléseidet, mi meg nem is reagálunk rá csak élvezzük előnyeit. Biztosan rengetegen vagyunk így... Mégegyszer, nagyon köszönjük! Tartsd meg ezt a jó szokásodat továbbra is!
A Tesla meghaladta az elemzők 0,56 dolláros becslését a harmadik negyedévre, az egy részvényre jutó eredmény 0,76 dollár lett. 8,77 milliárd dolláros bevétel meghaladja a 8,26 milliárd dolláros várakozásokat.
Sziasztok jó reggelt!
Eddig 12.443.
Érdekes lehet ez a szint, mert kisebb támasz.
A következő támasz:
- 12.341 majd
- 12.253
Akkor miért is írtam hogy 12.220 környéke talán elég is lehet????
Most ugye a lokális ATH-ról sárga-kék A-B-C hullámokban megyünk lefelé.
Most a sárga-kék "C" hullámban vagyunk.
Ha megvolt a kis fekete "a" és "b", akkor a kis fekete "c" hullám lehet öt hullámos (pink i-ii-iii-iv-v)
Ebben az esetben az alj lehet 12.320-12.220 között.

Csak akkor, - ha a nagy "C" öt hullámos és a maximális eséseket kihasználja, akkor mehetne mélyebbre!
Ebben az esetben:
- a "iii" hullám alja lehetne 12.214
- a "iv" hullám 12.522
- és az "v" hullám 12.038-12.050
Csak tájékoztató jellegű, mert nem dőlt még el, hogy a "C" öt hullámos lesz.
Ha mégis öt hullámos lesz, akkor november 3.-ig jó lenne, ha megcsinálná a "C" hullámot, mert az amerikai választás után emelkedhetnénk, akár új ATH-ra.
---------------------------------------------------------------------------
Holnap dőlhet el hogy öt hullámban megyünk le, vagy a-b-c hullámot vállaszt.
Az öt hullám normálisabbnak látszik, habár a 12.214 környéke már talán elég is lehetne.
A kevésbé mély esetben már elég is lehet az esés, vagy még eshetünk 12.440-12.470-ig és utána emelkedés!

Ha öt hullámos, akkor is jöhetne egy kis felfelé korrekció 12.620-12.664-ig és utána le 12.214-12.220-ig

Talán lehetne:

Egy kis múlt!
November 3.-án lesz az amerikai elnökválasztás.
Nézzük 2016-os elnökválasztásnál szeptember 1.-től az SP-t.

2012-es elnökválasztásnál így nézett ki:

2008-as év

Az elnökválasztásokig és az elnökválasztások után volt egy kis visszaesés, majd emelkedések jöttek.
-----------------------------------------------------
szeptember 7.-én tettem be, hogy az SP hogyan viselkedett az elnökválasztás előtt és után!
Most eddig:
