Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864612

Elvileg a tőzsdének örülnie kellene, ha Biden nyer!

De...........!

Ilyenkor szoktak a nagyok belenyúlni az örömködésbe!

Miért?

Elhitetni a kisbefektetőkkel, hogy nem jó ez nektek, nyissátok csak a shortokat.

A nagyok részéről a Trump győzelem esélye miatt megnyitott shortokat is nyereségesen vissza szeretnék venni.

Emiatt nem tartom lehetetlennek, hogy a longos hír ellenére leszaladjunk hirtelen 11.451 környékére és akkor életbe lépne a "denevér" alakzat lehetősége.

Ha még emelkedünk, akkor a pillangó alakzat lehetősége lép előre.