dax
Lenthor Előzmény: #864612Elvileg a tőzsdének örülnie kellene, ha Biden nyer!
De...........!
Ilyenkor szoktak a nagyok belenyúlni az örömködésbe!
Miért?
Elhitetni a kisbefektetőkkel, hogy nem jó ez nektek, nyissátok csak a shortokat.
A nagyok részéről a Trump győzelem esélye miatt megnyitott shortokat is nyereségesen vissza szeretnék venni.
Emiatt nem tartom lehetetlennek, hogy a longos hír ellenére leszaladjunk hirtelen 11.451 környékére és akkor életbe lépne a "denevér" alakzat lehetősége.

Ha még emelkedünk, akkor a pillangó alakzat lehetősége lép előre.