Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864648 Mr. 50% Előzmény: #864643

Ez szerintem fake. Kizárt dolog, hogy amennyi sok kézen átmentek ezek a szavazólapok, hogy ne vették volna észre időben.

dax

#864647 TrendMan Előzmény: #864643

Igen, hát erre hivatkozva simán meg lehet óvni - legalábbis helyi szinten.

Én úgy látom azért igyekeznek elmozdulni az előző online túlbonyolított választási körtől 4 évvel ezeleőtt, amikor orosz hekkerek ki tudja milyen módon nyúltak bele a rendszerbe.

Most azok a hibák nincsenek, helyettük ezek vannak.

dax

#864643 Lenthor Előzmény: #864642

Állítólag a rossz nyomtatás miatt ilyen szavazólapok is voltak!

Kettő közül igen nehéz a döntés!

dax

#864642 TrendMan Előzmény: #864637

Kína már dörzsöli a tenyerét.

Exportáltak mindent, amit tudtak és most még a demokrácia is szétesik!

Én egyébként tegnap úgy számoltam, hogy akár mindkét jelölt megnyerheti a szükséges 270 elektori szavazatot. (Biztos elszámoltam valamit vagy az első lesz a győztes? :-)

dax

#864637 Lenthor Előzmény: #864634

Vannak USA-ban is kormánypárti és ellenzéki TV-k sajtóorgánumok.

Tegnap néztem egy kormánypárti műsort.

Hát ott sem mennek a szomszédba a hazugságok tálalásával.

Most a kormánypárti média feladata elhitetni, hogy a demokraták csaltak és állandó rémhírekkel és hazugságokkal tüzelni a saját választóikat.

https://www.google.com/search?q=usa+eln%C3%B6kv%C3...

Arizónában jön föl Trump…

#864634 TrendMan

Arizónában jön föl Trump, a már megnyert államot ismét elvették Biden-től.


dax

#864633 JackOne Előzmény: #864623

1.618 fibo = 14298.2 EUR

most 0.618 -on táncol

Lenthor 2. pillangó igen csak esélyes lehet - túl, de túl gyorsan jön fel - bár RSI-ben van még bőven és a CCI is csak közép idős naposon..

dax

#864626 Lenthor Előzmény: #864625

Várom ezt a 11.451 környékét.

A bizonytalanság csak ott van, hogy "denevér" alakzat lehet, mert akkor innen megyünk le, vagy pillangó alakzat lehet, mert akkor még felfelé kellene mennie és csak utána 11.451 környéke.