Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #864614

Ha mindenki örül és emelkedést vár?? Mi szokott lenni?

Fog az majd emelkedni, de akkor, amikor már mindenkit elbizonytalanítanak!

Csak azt mondom, hogy lesz egy váratlan lezúgás!