Folyamatosan elegedetlenkedtek.
Régóta ugyanazon véleményen vagy, én meg az enyémen ebben a témában.
Lerágtuk ezt a csontot soxor.
Ha rossz, hat legyen rossz. Nekem mindegy. Elfogadom ezen véleményed
Folyamatosan elegedetlenkedtek.
Régóta ugyanazon véleményen vagy, én meg az enyémen ebben a témában.
Lerágtuk ezt a csontot soxor.
Ha rossz, hat legyen rossz. Nekem mindegy. Elfogadom ezen véleményed
amúgy hogy állsz? meg van még az a nagyobbacska long pakk? vagy stoppoltad? partvonal? vagy van preferált irány?
de persze ettől függetlenül simán lehet long a tőzsdén, akár több ezer pontot is mehet, de ennek némiképp kisebb az esélye mint a tovább gyűrűző posványnak
trédet tekintve mindennek a híve vagyok, legyen long ,legyen short, csak időbe vegyük észre :)
A negyedévek mutatói pusztán azon egyszerű oknál fogva javulnak hogy a bázis érték mélyen a pincében volt, a befektetők viszonyítanak, és mi a libikóka rossz oldalán ülünk az adatainkkal egyetemben, némi nemű átmeneti javulásocska valóban van, de ez sajna nem hosszú távra előremutató, megfontolt cselekmény sorozat eredménye , csupán a likviditás bőség mindent eltakaró gúnyájának csalóka hozománya :)
Ez az "újraállamosítás" , "jólszopassukmegamultit" , akasszuk össze a bajszunkat a vezető hatalmakkal,einstandoljuk el a MNYP-t , nem is titkolt módon próbáljuk év végén kozmetikázni az államadósságot, gazdagodjon a holdudvar dolog nem épp a tőkebarát, fejlődéscentrikus államapparát ismérve.
...na meg azok a messze legjobb mutatók, ne máááááár :)
Gazdaságpolitikával szerintem semmi baj.
Egyre jobban alakultak a negyedévek adatai.
Azt viszont lehet mondani, hogy kiszámíthatatlan az intézkedés.
Mutatóink messze legjobbak az EUn belül
tudom :)
...és? mi köze a kettőnek egymáshoz? :) nem vártam meg a kifutást, ott lezártam itt megnyitottam :)
Hati shortokat átkötöttem erre a határidőre
1412es gyakorlatilag nullában kidobva illetve 1512es pakkok 17650ről indítva
...véleményem szerint ennyi volt a megnyugvás bux ban, a külföldi alapkezelői érdektelenség miatt a hazai spekik rángatták, de komoly erő és forgalom nincs benne (legalább is eddig)
akármelyik pillanatban elindulhat egy pánikszerű öntés 400-500 pontos zuhanással
gazdaság politikánk nem változott sőt ha lehet mondani csak romlott a hangulat, kinti piacok billegnek, HUF "karbantartva" ott január elején kiderülhet van-e szufla
Elég érdekes dolgokat látni ma a chartokon, de erről majd később, koncentráljunk a nyitóra.
Attól h. valakinek felfele áll a dákója még nem biztos h. élvezni is fogja (én má' tapasztaltam):)
Mi van mackóka? Hiányoztam? ĐĐĐ
Buxot tekintve ez kiütötte a 17600as tetőt
Bux 5perces a tegnap esti chartom szerint:
http://postimg.org/image/6nhx2otyx/full/
17500környékéig esetleg B.pontra felmehetne, dupla topra, onnan le C.re hétfő keddre.
Amennyiben pedig kiviszi 17600at fel erőből Long 18K-ig.
Üdv.