Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1512

Re: nincs cím

#716068 Hathor Előzmény: #716064

Folyamatosan elegedetlenkedtek.

Régóta ugyanazon véleményen vagy, én meg az enyémen ebben a témában.

Lerágtuk ezt a csontot soxor.

Ha rossz, hat legyen rossz. Nekem mindegy. Elfogadom ezen véleményed

amúgy hogy állsz? meg va…

#716066 Borska

amúgy hogy állsz? meg van még az a nagyobbacska long pakk? vagy stoppoltad? partvonal? vagy van preferált irány?

de persze ettől függetle…

#716065 Borska

de persze ettől függetlenül simán lehet long a tőzsdén, akár több ezer pontot is mehet, de ennek némiképp kisebb az esélye mint a tovább gyűrűző posványnak

trédet tekintve mindennek a híve vagyok, legyen long ,legyen short, csak időbe vegyük észre :)

Re: nincs cím

#716064 Borska Előzmény: #716058

A negyedévek mutatói pusztán azon egyszerű oknál fogva javulnak hogy a bázis érték mélyen a pincében volt, a befektetők viszonyítanak, és mi a libikóka rossz oldalán ülünk az adatainkkal egyetemben, némi nemű átmeneti javulásocska valóban van, de ez sajna nem hosszú távra előremutató, megfontolt cselekmény sorozat eredménye , csupán a likviditás bőség mindent eltakaró gúnyájának csalóka hozománya :)

Ez az "újraállamosítás" , "jólszopassukmegamultit" , akasszuk össze a bajszunkat a vezető hatalmakkal,einstandoljuk el a MNYP-t , nem is titkolt módon próbáljuk év végén kozmetikázni az államadósságot, gazdagodjon a holdudvar dolog nem épp a tőkebarát, fejlődéscentrikus államapparát ismérve.

...na meg azok a messze legjobb mutatók, ne máááááár :)

Re: nincs cím

#716058 Hathor Előzmény: #716031

Gazdaságpolitikával szerintem semmi baj.

Egyre jobban alakultak a negyedévek adatai.

Azt viszont lehet mondani, hogy kiszámíthatatlan az intézkedés.

Mutatóink messze legjobbak az EUn belül

Re: nincs cím

#716049 Borska Előzmény: #716043

tudom :)

...és? mi köze a kettőnek egymáshoz? :) nem vártam meg a kifutást, ott lezártam itt megnyitottam :)

Hati shortokat átkötötte…

#716031 Borska

Hati shortokat átkötöttem erre a határidőre

1412es gyakorlatilag nullában kidobva illetve 1512es pakkok 17650ről indítva

...véleményem szerint ennyi volt a megnyugvás bux ban, a külföldi alapkezelői érdektelenség miatt a hazai spekik rángatták, de komoly erő és forgalom nincs benne (legalább is eddig)

akármelyik pillanatban elindulhat egy pánikszerű öntés 400-500 pontos zuhanással

gazdaság politikánk nem változott sőt ha lehet mondani csak romlott a hangulat, kinti piacok billegnek, HUF "karbantartva" ott január elején kiderülhet van-e szufla

Re: BUX1512

#715993 Hathor Előzmény: #715991

Elég érdekes dolgokat látni ma a chartokon, de erről majd később, koncentráljunk a nyitóra.

Re: BUX1512

#715969 Racional Előzmény: #715821

Attól h. valakinek felfele áll a dákója még nem biztos h. élvezni is fogja (én má' tapasztaltam):)

← Újabb hozzászólások 1781 - 1796 / 1796