Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

Hati shortokat átkötöttem erre a határidőre

1412es gyakorlatilag nullában kidobva illetve 1512es pakkok 17650ről indítva

...véleményem szerint ennyi volt a megnyugvás bux ban, a külföldi alapkezelői érdektelenség miatt a hazai spekik rángatták, de komoly erő és forgalom nincs benne (legalább is eddig)

akármelyik pillanatban elindulhat egy pánikszerű öntés 400-500 pontos zuhanással

gazdaság politikánk nem változott sőt ha lehet mondani csak romlott a hangulat, kinti piacok billegnek, HUF "karbantartva" ott január elején kiderülhet van-e szufla