Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #716031

Gazdaságpolitikával szerintem semmi baj.

Egyre jobban alakultak a negyedévek adatai.

Azt viszont lehet mondani, hogy kiszámíthatatlan az intézkedés.

Mutatóink messze legjobbak az EUn belül