Re: nincs cím 2014. december 9. 19:55 Hathor Előzmény: #716031 Gazdaságpolitikával szerintem semmi baj. Egyre jobban alakultak a negyedévek adatai. Azt viszont lehet mondani, hogy kiszámíthatatlan az intézkedés. Mutatóink messze legjobbak az EUn belül