Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #716058

A negyedévek mutatói pusztán azon egyszerű oknál fogva javulnak hogy a bázis érték mélyen a pincében volt, a befektetők viszonyítanak, és mi a libikóka rossz oldalán ülünk az adatainkkal egyetemben, némi nemű átmeneti javulásocska valóban van, de ez sajna nem hosszú távra előremutató, megfontolt cselekmény sorozat eredménye , csupán a likviditás bőség mindent eltakaró gúnyájának csalóka hozománya :)

Ez az "újraállamosítás" , "jólszopassukmegamultit" , akasszuk össze a bajszunkat a vezető hatalmakkal,einstandoljuk el a MNYP-t , nem is titkolt módon próbáljuk év végén kozmetikázni az államadósságot, gazdagodjon a holdudvar dolog nem épp a tőkebarát, fejlődéscentrikus államapparát ismérve.

...na meg azok a messze legjobb mutatók, ne máááááár :)