Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#403157 Fornit Előzmény: #403147

Ennyit erről, dobva ... Már akkor kellett volna amikor a 3000db ot elnyűtték 890-en.

Re: nincs cím

#403147 Fornit Előzmény: #402716

Longos perverzióm kielégítésére eszközöltem egy kis vételt 19900-on. De úgy látom mindig töltögetik vissza ahogy elfogy.

Re: nincs cím

#402474 pepe01 Előzmény: #402379

Persze értem mit szeretnél mondani.

Azért írtam mellé peremfeltételt is, hogy a szint törését követően elvethetjük a lehetőségét.

Másrészt szerény megfigyeléseim alapján 5 perces charton elég pontos a sikeres kereskedéshez ( persze csak likvid papírokban).

tegnapiak egész jók felé…

#402441 lyonell

tegnapiak egész jók felét szórtam most,másik fele stop nullában(KEDVES PRESLEY)22300 minimum céllal.

Re: nincs cím

#402379 macika Előzmény: #402378

elliott és én régi ismerősök vagyunk

mondjuk a sling shoot ritkán szokott bejönni, nem is hiszek benne

1000 példát mutatnék ami nem jött be és ami bejött

Re: nincs cím

#402247 pepe01 Előzmény: #402246

Pedig volt jó hír is.

Jöhetne egy fajsúlyos spekuláns, aki víz alá nyomná.

Re: nincs cím

#402237 pepe01 Előzmény: #402185

Sziasztok!

Háborúban szoktak beszélni rugalmas elszakadásról, mikor a védők az éjszaka leple alatt elszivárognak a véd állásokból. A MOL-nak még ez sem megy rendesen. Amíg nem töri le szignifikánsan a 20000-et addig nem foglalkozom vele, bár utána maradnak a partizánok.

Még nem tettem le teljesen a papírról, figyelem a forgalmi adatokat, lehet a legnagyobb meglepetésemre felmutyizzák.

Re: nincs cím

#402235 kelvin Előzmény: #402230

Kedves Presley van egy úgy nevezett HÍRBONTÓ topik, légyszi a linkeket oda tedd. Ne az összes topik ugyanazzal a linkkel legyen tele. köszi

Re: nincs cím

#402234 kelvin Előzmény: #402230

Kedves Presley van egy úgy nevezett HÍRBONTÓ topik, légyszi a linkeket oda tedd. Ne az összes topik ugyanazzal a linkkel legyen tele. köszi

qrva mód örülnék ha nem …

#402144 szotyi

qrva mód örülnék ha nem portfóliósodnánk el...