Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#407189 kelvin Előzmény: #407181

kerestem hatin teljes tőkére ma 13%-ot

most már csak játszok :D Bár ez is plusz lett, nem izgat

Re: nincs cím

#407180 kelvin Előzmény: #407176

csakhogy nem első voltam és nem vitték el

közben profitvédő kib..szott

nem volt nagy üzlet :/

17,5k felett zárna vinné…

#407173 kelvin

17,5k felett zárna vinném tovább, de egyenlőre esélyes hogy 17k-n sem tud túljutni

Re: nincs cím

#407138 kelvin Előzmény: #407136

az biztos, mert 1-5k pakkok vannak a könyvben közben és el is mennek, beállnak és meg is kapják

Re: nincs cím

#407136 Kissherceg Előzmény: #407133

úgy a korrekt. Záróban majd pluszba :) vagy -7% kedv szerint...

de mondom, hogy van egy nagy eladó.. ez nem likvidálás.

Re: nincs cím

#407133 macika Előzmény: #406939

nagy forgalma van

talán kitépik záróban

-5% fölé az istennek nem engedi valaki

Re: nincs cím

#407127 kelvin Előzmény: #407123

TDT szóval nekem is

Hatit most nem veszek Mol jobbnak tűnt. Hatiba nem tudtam ésszerűen beszállni

Most kivárás van részemről.

Re: nincs cím

#407121 kelvin Előzmény: #407118

vettem 600-on

De tényleg nem tudom miért adják ennyire, bár ricsit is adják pedig most nyert egy valag lóvét.

Re: nincs cím

#406939 Kissherceg Előzmény: #406934

lehetséges, de meglepett a mozgás mértéke. Hiszen a papírban elvileg nagy eladó nem lehet, persze felvásárlási sztori max OV népmeséje...

Re: nincs cím

#406934 macika Előzmény: #406923

nincs itt szívatás

kicsit sok a hatis benne .sztem ma likvidálták a többségét

4mrd forg