Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#406876 kelvin Előzmény: #406867

Pánikolnak, de akkora felrántás lesz Q3-kijelentésekor! Nem csak itt hanem a világban!

Re: nincs cím

#406863 kelvin Előzmény: #406854

Bolondok ezek.

Igazából a legnagyobb baj, hogy elégették sok 1000 embernek a nyugdíját!!!

Nyitóba beálltam venni 1…

#406756 Fornit

Nyitóba beálltam venni 17.350-re. (már rég visszavonva.)

Shortolni 18.300-ról akartam, oda nem szúrt már fel, pedig piacin mehetett volna 200-ról is.

Jelenleg -95 milliárd bu…

#405332 zeeh_

Jelenleg -95 milliárd bukta a MOL pakkon, szép munka volt forradalmárok. :-Q

Re: nincs cím

#405191 Chaby Előzmény: #405184

én shorttal kezdtem 17,7k-ról. csapkodásra számítottam...

18k-n zártam, de nem mertem fordítani, pedig lassan visszahozta volna a bukót :S

Lassan 80 milliárd bukó …

#404420 zeeh_

Lassan 80 milliárd bukó az 500 milliárdos MOL pakkon. Gondolom, ezzel nem nagyon fognak dicsekedni a Hír TV-ben, Magyar Nemzetben.

Re: nincs cím

#403160 Fornit Előzmény: #403159

Ha 790-en akkor lehet tőlem :))

Ráadásul normál eladásra kattintottam már megint dt helyett...