szórják mint az őrültek .
Pánikolnak, de akkora felrántás lesz Q3-kijelentésekor! Nem csak itt hanem a világban!
Én se értem hova adják. Pont ebben a papírba kellene nyuginak lennie....
Bolondok ezek.
Igazából a legnagyobb baj, hogy elégették sok 1000 embernek a nyugdíját!!!
nagyon keményen adják, állam bácsi nem veszi?
Nyitóba beálltam venni 17.350-re. (már rég visszavonva.)
Shortolni 18.300-ról akartam, oda nem szúrt már fel, pedig piacin mehetett volna 200-ról is.
hol maradt a nyitó forgalom?
gyenge eddig.
záróban megint felkötik?
Jelenleg -95 milliárd bukta a MOL pakkon, szép munka volt forradalmárok. :-Q
ja és most látom betöltötte a rést.
Hihetetlen ez a papír :))
én shorttal kezdtem 17,7k-ról. csapkodásra számítottam...
18k-n zártam, de nem mertem fordítani, pedig lassan visszahozta volna a bukót :S
Lassan 80 milliárd bukó az 500 milliárdos MOL pakkon. Gondolom, ezzel nem nagyon fognak dicsekedni a Hír TV-ben, Magyar Nemzetben.