Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

17.340-en eladva. Kb pá…

#407642 Fornit

17.340-en eladva.

Kb pár másodperccel utána álltak be a vételi oldalra. 785pont mindenesetre zsebben.

Re: nincs cím

#407621 Fornit Előzmény: #407618

Megbízás nélkül bedobták nyitóba? Ez kemény. Az új brókeük nem Kulcsár Atilla véletlenül?:)

Eddig viszont jól jártál.

Re: nincs cím

#407620 Waszeitung Előzmény: #407618

Vszeg benn maradt az ordered...van olyan opció amit be kell állítani hogy mai napra v visszavonásig érvényes,cumiztam vele már én is!

Ki a ****om mondta a ran…

#407618 kelvin

Ki a ****om mondta a randomnak hogy adja el a MOLomat nyitóban? Hát ezt nem hiszem el, most **** ideges vagyok!!

Re: nincs cím

#407320 kelvin Előzmény: #407317

de tippem sincs ki lehet benne a nagy eladó

Na léptem este visszanézek

Szisztok

Re: nincs cím

#407318 Fornit Előzmény: #407308

Nem kaptam, extrémkedtem 650-en 550-en.

Adják záróban is durván, 12k-t elnyűttek a vevői oldalon.

záróban vettem, 18k-s vi…

#407308 kelvin

záróban vettem, 18k-s visszatesztre :D

650-en várlak még egy kö…

#407210 kelvin

650-en várlak még egy körre Te kis szemét

Re: nincs cím

#407198 macika Előzmény: #407194

nagyeladó ide vagy oda, elég hülén csinálja. biztos marhaa sürgős lehet neki

vagy ez az utolsó pakkja

Re: nincs cím

#407196 kelvin Előzmény: #407194

**** anyjukat tuti kivágott és menni fog vissza :D

megharagudtam, 600on veszek