17.340-en eladva.
Kb pár másodperccel utána álltak be a vételi oldalra. 785pont mindenesetre zsebben.
17.340-en eladva.
Kb pár másodperccel utána álltak be a vételi oldalra. 785pont mindenesetre zsebben.
Megbízás nélkül bedobták nyitóba? Ez kemény. Az új brókeük nem Kulcsár Atilla véletlenül?:)
Eddig viszont jól jártál.
Vszeg benn maradt az ordered...van olyan opció amit be kell állítani hogy mai napra v visszavonásig érvényes,cumiztam vele már én is!
Ki a ****om mondta a randomnak hogy adja el a MOLomat nyitóban? Hát ezt nem hiszem el, most **** ideges vagyok!!
állam :D
de tippem sincs ki lehet benne a nagy eladó
Na léptem este visszanézek
Szisztok
Nem kaptam, extrémkedtem 650-en 550-en.
Adják záróban is durván, 12k-t elnyűttek a vevői oldalon.
hehe :)
síkosító is van nálad... :D
ebben megegyezhetünk.
nagyeladó ide vagy oda, elég hülén csinálja. biztos marhaa sürgős lehet neki
vagy ez az utolsó pakkja
**** anyjukat tuti kivágott és menni fog vissza :D
megharagudtam, 600on veszek
épp ez az, védd az országot és vedd a molt!!!! ne nézzé, vegyééé :D