kerestem hatin teljes tőkére ma 13%-ot
most már csak játszok :D Bár ez is plusz lett, nem izgat
kerestem hatin teljes tőkére ma 13%-ot
most már csak játszok :D Bár ez is plusz lett, nem izgat
csakhogy nem első voltam és nem vitték el
közben profitvédő kib..szott
nem volt nagy üzlet :/
keveset veszel, szarásig vagy mert sokat kerestél :D
17,5k felett zárna vinném tovább, de egyenlőre esélyes hogy 17k-n sem tud túljutni
az biztos, mert 1-5k pakkok vannak a könyvben közben és el is mennek, beállnak és meg is kapják
úgy a korrekt. Záróban majd pluszba :) vagy -7% kedv szerint...
de mondom, hogy van egy nagy eladó.. ez nem likvidálás.
nagy forgalma van
talán kitépik záróban
-5% fölé az istennek nem engedi valaki
TDT szóval nekem is
Hatit most nem veszek Mol jobbnak tűnt. Hatiba nem tudtam ésszerűen beszállni
Most kivárás van részemről.
nekem elég hati...
vettem 600-on
De tényleg nem tudom miért adják ennyire, bár ricsit is adják pedig most nyert egy valag lóvét.
csak miattad. :)
lehetséges, de meglepett a mozgás mértéke. Hiszen a papírban elvileg nagy eladó nem lehet, persze felvásárlási sztori max OV népmeséje...
nincs itt szívatás
kicsit sok a hatis benne .sztem ma likvidálták a többségét
4mrd forg
ok, de az államot akarják szivatni, vafy csak kell a likvid tőke phylre?