Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

Egon

#408417 Zotya32

Egon teljesen kikészült?

"Lefelé támasz lényegében nincs."

http://peti2.equitas.hu/l/afngJabYX1BUVeSknAxWbC27a23Dr3ZA/203374/index.htm

Azért csak van vhol, nem? vagy most célár a 6000 vagy alatta??

Mondjuk egy extra alacsony mol részvényárfolyam garantálná OV bukását 2014-ben. Hihetetlen nagy fegyver lenne az ellenzéknek a 23.000 ft-os vásárlás egy 3-5e ft-os piaci árfolyam mellett. Egész nap az "eltőzsdézték a pénzt" szólna a médiából.

Re: nincs cím

#408366 Hibaz Előzmény: #408363

Én egyszerűen csak úgy látom,hogy semmiféle Mol rv visszavétel nem volt a Szurguttól,egyszerű rv kölcsön volt.remélem senki sem gondolja komolyan,hogy a Zsideszt bármiféle Orosz delegáció is fogadta volna,még a Szurgut vezetők sem állnak velük szóba,nemhogy Putyin !! A Szurgut veszi,Állam adja......A Zsidesz lenyúlta azt az 500 Mrd-t(amit a dolgozó fiataloktól lopott el,Mnyp néven,most ezzel tőzsdézik,illetve ezzel tömi be a költségvetési réseket).Oroszoknak lesz olcsó Mol,Viktornak lett 500 Mrd !!! Egy huncut fillért nem fizettek a mol pakettért !!!!

16555, tegnapról innen v…

#407906 Fornit

16555, tegnapról innen volt.

Hááát most nem tervezem visszavenni egyenlőre.

Re: nincs cím

#407850 kelvin Előzmény: #407659

600-ast kistopolták tegnap (fagyipénz 80 pont)

aztán vettem záróban és reggel ment nyitóban 17350-es, (450pont)

A nemzetközi olajipari c…

#407663 Karesssz

A nemzetközi olajipari cégeknél felülteljesít most a MOL, bár a napokban ez kapta a legnagyobb pofont is!

Többi olajipari részvény itt egy helyen:

Re: nincs cím

#407652 kelvin Előzmény: #407620

bent maradt, tegnapról, mert nem vitték el és nekem fel sem tűnt hogy bent hagytam

De a f...om belevágom, miért úgy van automatán beállítva hogy visszavonásig, miért nem aznapi zárásig érvényes.

Mindig tanul az ember, de akkor is bosszant, kivéve ha esünk a nap végére.

Mondjuk 2% a tőkére ma is megvan, de akkor is ideges vagyok.