Egon rokona vagy? :)
olvasd Én mit írtam :D
Egon teljesen kikészült?
"Lefelé támasz lényegében nincs."
http://peti2.equitas.hu/l/afngJabYX1BUVeSknAxWbC27a23Dr3ZA/203374/index.htm
Azért csak van vhol, nem? vagy most célár a 6000 vagy alatta??
Mondjuk egy extra alacsony mol részvényárfolyam garantálná OV bukását 2014-ben. Hihetetlen nagy fegyver lenne az ellenzéknek a 23.000 ft-os vásárlás egy 3-5e ft-os piaci árfolyam mellett. Egész nap az "eltőzsdézték a pénzt" szólna a médiából.
Én egyszerűen csak úgy látom,hogy semmiféle Mol rv visszavétel nem volt a Szurguttól,egyszerű rv kölcsön volt.remélem senki sem gondolja komolyan,hogy a Zsideszt bármiféle Orosz delegáció is fogadta volna,még a Szurgut vezetők sem állnak velük szóba,nemhogy Putyin !! A Szurgut veszi,Állam adja......A Zsidesz lenyúlta azt az 500 Mrd-t(amit a dolgozó fiataloktól lopott el,Mnyp néven,most ezzel tőzsdézik,illetve ezzel tömi be a költségvetési réseket).Oroszoknak lesz olcsó Mol,Viktornak lett 500 Mrd !!! Egy huncut fillért nem fizettek a mol pakettért !!!!
jófej vagy :D:D:D blogolhatnál, lájkolnának :D
Meg kell venni az esést, nem kell itt gatyázni, pattanni fog 20000-ig.
rútul fest...
Ha a héten nem tartja meg a 16500-at,nagy baj lesz....
16555, tegnapról innen volt.
Hááát most nem tervezem visszavenni egyenlőre.
600-ast kistopolták tegnap (fagyipénz 80 pont)
aztán vettem záróban és reggel ment nyitóban 17350-es, (450pont)
csönd van..
vagy csak ebédidő?
A nemzetközi olajipari cégeknél felülteljesít most a MOL, bár a napokban ez kapta a legnagyobb pofont is!
Többi olajipari részvény itt egy helyen:
egyébként meg mi a here? 275ön adtad el? 600on vetted, nem?
bent maradt, tegnapról, mert nem vitték el és nekem fel sem tűnt hogy bent hagytam
De a f...om belevágom, miért úgy van automatán beállítva hogy visszavonásig, miért nem aznapi zárásig érvényes.
Mindig tanul az ember, de akkor is bosszant, kivéve ha esünk a nap végére.
Mondjuk 2% a tőkére ma is megvan, de akkor is ideges vagyok.
még ma 21000 lesz :D