Végül is....OTP -ben olyan volt ma mintha erő lett volna...de még mindig a 4000 -alatt maradt. az ellenállás megfogta...
Ha átviszi a 4000 -et...akkor van helye emelkedésnek...mert Egon elemzésésben is ott van a "három fehér katona" tehát....lehet hogy innen fordulunk.
Mol elég erőtlen...semmi jóra nem számítok.
Richter is esik.
Telekom is gyenge...
Forgalom ma alig volt valamiben...tehát észnél kell lenni ha valamerre megindulunk és lesz forgalom.
Én Egon rajzait figyelgetem...ezt az elmúlt 2 hónapot szinte 100 % -osan eltalálta.