Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697263

nálam is hasonló a helyzet...leállt a grafikon is.

no, még short...de a tegnapi longot kár volt lezárni...aztán ki tudja..erő nincs nagyon benne...lehet egyszer csak lefordul