Re: nincs cím 2014. március 25. 13:54 BudFox Előzmény: #697263 nálam is hasonló a helyzet...leállt a grafikon is. no, még short...de a tegnapi longot kár volt lezárni...aztán ki tudja..erő nincs nagyon benne...lehet egyszer csak lefordul