Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697053

nemtudom...most mintha tétovázna a kinnti index is...lehet itt hullámzunk egy darabig míg valamerre elmozdul ?

akkor pedig jobb ha nem nyitogatunk sokat..mert sokat lehet veszíteni is..

holnap szerintem megint megpróbálják fölfelé vinni a Bux -ot..aztán utána meg kicsit lefele...lehet lezárok mindent holnap....