Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #697053nemtudom...most mintha tétovázna a kinnti index is...lehet itt hullámzunk egy darabig míg valamerre elmozdul ?
akkor pedig jobb ha nem nyitogatunk sokat..mert sokat lehet veszíteni is..
holnap szerintem megint megpróbálják fölfelé vinni a Bux -ot..aztán utána meg kicsit lefele...lehet lezárok mindent holnap....