Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697050

ne vedd :D én most indítottam újra a shortot...

én inkább esést várok még...

bár te döntesz...én csak leírom amit csinálok.