már esik is a kva anyját!
full pakk egyből, jöhet a leminősítés, az olajárak emelkedése, a háborús hírek a vegyipar tönkremenetele, a műtrágyázás EU átlali betiltása 2 héten belül.
K+S vétel.
Utálom azt, hogy kinéztem magamnak 23,8-nál és mire meg tudom venni már 25,28 (odaér a pénz+ konverzió)
Megvárom azt a 10%-os korrekciót, aztán lehet csippentek belőle kicsit :D
KBC írogat róla jókat.
Meg elutasítottak egy felvásárlási ajánlatot 42 EUR-nál, mondván, hogy több van a cégben. Hát akkor?
szalad is a ribanc előttem ma már 4,5% pluszban.
Mire alapozod a K+S vételt? Miért jó a beszálló ezen a szinten? Van valami célárad?
K+ S vétel lesz holnap, ha megérkezik az átutalásom...
már korábban akartam de még szalad ez a ribanc amíg nincs ott a lóvé. Nemsokára úgyis lesz minusz 10%...
Seadrill-re lassan rá kell bővítenem, már vagy 30% bukóban ülök :D
Richter beker ár felett zárt!
Bontsunk pezsgőt, hosszú 4 hónapot kellett böjtölni erre!
következő szint, amikor el fogja érni a 4610-forintos árfolyamot és már minden richterem pluszba kerül.
DE ha emelkedik az olaj, akkor miért esik még a sdrl??
azt pletykálják, hogy a mester célja 1% tulajdonrész elérése :D
tehát veszel :)