Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #747559

K+S vétel.

Utálom azt, hogy kinéztem magamnak 23,8-nál és mire meg tudom venni már 25,28 (odaér a pénz+ konverzió)