Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #746060

K+ S vétel lesz holnap, ha megérkezik az átutalásom...

már korábban akartam de még szalad ez a ribanc amíg nincs ott a lóvé. Nemsokára úgyis lesz minusz 10%...