Re: nincs cím 2015. október 9. 11:02 matgab Előzmény: #746060 K+ S vétel lesz holnap, ha megérkezik az átutalásom... már korábban akartam de még szalad ez a ribanc amíg nincs ott a lóvé. Nemsokára úgyis lesz minusz 10%...