Re: nincs cím 2015. október 9. 12:51 matgab Előzmény: #747522 KBC írogat róla jókat. Meg elutasítottak egy felvásárlási ajánlatot 42 EUR-nál, mondván, hogy több van a cégben. Hát akkor? szalad is a ribanc előttem ma már 4,5% pluszban.