Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #747801

Gondolkodjunk!!!

Amikor veled ellentétes pozit vettem fel, még olyan is volt, h. ideiglenesen semlegesítettem a faktort. Mindent egybevetve szerintem legalább 50%-os faktor ellenállásom van. Ha azonos oldalra állok, mint a pozid, akkor tehát esélyes, h a faktort 150%-ra erösítem, tehát min. 1,5x gyorsabban zajlik le, ami szokott.

Mennyi az átlagod, hány nap alatt szokott teljesülni a faktor?