Re: nincs cím 2015. március 9. 16:38 Mezuska Előzmény: #723028 Nem tudjátok, hánykor, jelentik be,magyar ídő szerint, hogy az APPLE átmegy a NYSe-re, és állítólag az okos órájukról is beszélnek?