Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mezuska Előzmény: #723028

Nem tudjátok, hánykor, jelentik be,magyar ídő szerint, hogy az APPLE átmegy a NYSe-re, és állítólag az okos órájukról is beszélnek?