Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#723060 Mezuska Előzmény: #723033

Köszi,most értem,vissza,látom, már az Origo is erről ír, milyen jó, hogy ma nyitáskor vettem!

Re: nincs cím

#723059 Bendeguz Előzmény: #723049

most már nem kapsz semmit, múlt héten még lehetett volna egy bacardi. ezt is elvitte a cica, izé a faktor. sőt nyitottam neked egy üres oldalt a tartozásaiddal.

Re: nincs cím

#723041 Bendeguz Előzmény: #723017

olaj megint ugrott egyet, ez a fos drill meg tovább szakad. valaki indokolja már meg, mert tarkón lövöm magam

Re: nincs cím

#723031 Mezuska Előzmény: #723028

Nem tudjátok, hánykor, jelentik be,magyar ídő szerint, hogy az APPLE átmegy a NYSe-re, és állítólag az okos órájukról is beszélnek?

Re: nincs cím

#723028 Fornit Előzmény: #723024

Csak ott van ahol az elmult honapokban. Az utobbi 1 évben a 10$ köruli vételeket kb hétszer lehetett benne elpasszolni az elmult kb 1 évben 11$-on, ha jól látom.

a mai napra blackberryt …

#723024 Koffein

a mai napra blackberryt jól kivégezték... lassan 10$ alatt lesz...

Re: nincs cím

#723014 matgab Előzmény: #723010

egyre szarabbnak néz ki ez a seadrill... Ha ez a nyomorék nem kezd el korrigálni, akkor...