Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: portfolio

Ddavid Előzmény: #713296

Így tovább, akkor már volt haszna a databasenek SCTY esetében. Te a nov. 5-i GYJ-ben mire számítasz?

Amúgy a DAX-ot nem értem, mert vasárnap szavaznak a szakadárok és krimi forgatókönyv lehetséges...

Hétfő DOWN?