Lannett ATH
nem hiszem, h. hetfön lefele mennenk, de mär mindenhol van stopom, a legtöbb rv-ben profitvedö
SCTY sztem nem okoz majd nagy meglepetest, kicsit a värtnäl jobb szämokra szämitok, de netto nyereseg nem nagyon lesz
zärtam japo longot
Így tovább, akkor már volt haszna a databasenek SCTY esetében. Te a nov. 5-i GYJ-ben mire számítasz?
Amúgy a DAX-ot nem értem, mert vasárnap szavaznak a szakadárok és krimi forgatókönyv lehetséges...
Hétfő DOWN?
nagyon regi limit vetelem teljesült grpn-ben 7,3-on!!! Ez durva, nem igazän tetszik...nem is tudom, mikor vettem utoljära vmit +20% felett :SS
uj pf elemek: dow, brazil ETF, lulu, renault, call, nus
SCTY, Rolls Royce is szép, de remélem Tesla lesz a következö hatalmas fogäsom, target toväbbra is 330
japo index longom hatalmasat szolt, ez hosszabb ideje az egyik legnagyobb nyeröm :)
te hol kereskedsz? én most készülök elhagyni a kbc-t a random irányába
az egyik az ADR a másik sztem a fizikai részvény lehet
http://www.telekom.hu/rolunk/befektetoknek/magyar_telekom_reszveny/adr_program
mi a különbség a kettő között?
na mindjárt rákérdez Bazsy, hogy és mi van a nem fertőzött nőkkel! :-))
Nem lättam, de most megneztem, kivälo, grat!
En ugy vagyok vele mint egy hibätlanul gyönyörü, de HIV és Hep.B-vel fertözött növel: en ugyan nem nyulok hozzä, lehet akärmilyen kivänatos.