IAB jó, Ricsi ist azt ajánlgatta. Nekem a Random barátságosnak tűnik.
IAB jó, Ricsi ist azt ajánlgatta. Nekem a Random barátságosnak tűnik.
még nincs lezárva! ezek a majom KBC-sek 16:50 után nem vették fel a telefont. Ráment 40 perc nemzetközi hívásom... Rohadt mocsok szr banda.
A comdirect-en ezekkel a díjakkal kereskedsz?
Grundentgelt + Orderprovision 4,90 EUR + 0,25 % des Ordervolumens
Bis 2.000 EUR Ordervolumen mindestens 9,90 EUR, maximal 59,90 EUR
Ez nem valami baráti.
Azon agyalok a KBC-t mire kellene cserélni, ezért néztem szét itt a comdirect-en is, mert láttam hogy írtad, te itt is kereskedsz.
Az interactivebrokers-t nem próbáltad még esetleg?
na, alakul a dolog, ha mindannyian ätmentek, esetleg en is ät fogok :)
na, alakul a dolog, ha mindannyian ätmentek, esetleg en is ät fogok :)
Gratula! Egyébként telefonon keresztül is tudsz megbízást adni a KBC-nek, legrosszabb esetben eladod úgy.
mux innen nem indulhat el egy nagy pattanäs iränyäba?
grat, nagyon szep kört mentel vele!
RTN infot kösz! Nem vettem vissza kistopolodäs ota, sajnos most is csak zäräs utän olvastam a hsz-ed.
LCI jelentett, 10 centet rávert a várakozásokra! De szerintem ma már sell the news volt. Krvára remélem, hogy holnapra ideér a digipassom és el tudom adni piacin.
Lannett beats by $0.10, beats on revenue • 4:09 PM
Mohit Manghnani, SA News Editor
Lannett (NYSE:LCI): FQ1 EPS of $0.94 beats by $0.10.
Revenue of $93.4M (+103.8% Y/Y) beats by $1.52M
RTN hírek! Most olvasom, hogy Lengyelország rakétapajzsának 7 mrd €-os bizniszére a Raytheont is meghívták vitára. http://www.marketwatch.com/investing/stock/rtn
LCI short állomány a teljes részvényszám 9%-ára nőtt, ez folyamatosan emelkedő trendet mutat:
LCI megint ATH volt, de a gyertyák fordulósok, napos indikátorok hajszálra a sell szignáltól, órások már eladáson. A hírek miatt még kitarthat az emelkedő, de hamarosan jön egy korrekció szvsz az 50 naposig 45-47$ között.
AVH visszateszt a dupla alj nyakvonalára, 14.52$-nél ma megvolt. Napos indikátorok sell-t mutatnak.
TSLA 50 napos mozgó nagyon szorítja, át kéne törnie. indikátorok egyelőre long, a CCI már nagyon magas értéken áll.
MUX-ot hagyjuk a pcsába, nem figyeltem rá és harmadolta magát...
ne felejtsd el felszámolni a számládat, ha végleg befejezted, mert havidíjak fognak képződni
Elküldtem az utolsó panaszlevelemet a KBC-nek, elég volt.
Tisztelt Ügyfélelhárítás!
30 perce hívom az ügyfél"szolgálatot", de sajnos nincs szabad munkatárs. Talán ha nem két félállású egyetemistát alkalmaznának, esetleg még digipass kódot is kaphatnék, ha már a szolgáltatás-központúság nevében képtelenek voltak a jelenlegi címemre küldeni a csodálatos, 90-es éveket idéző digipasst. A ******** címre már megérkezett, most onnan hozzák a derék postások. Ez volt az utolsó csepp a pohárban, hétvégén nyitok egy számlát a Randomnál és még ebben az évben elfelejthetjük egymást. Nem szükséges válaszolni és újabb lerázó szöveget küldeni, inkább kapkodják a telefonokat!
Üdvözlettel:
********** Bendegúz
- már nem sokáig ügyfél
én is a randomnál vagyok, de ennek nem biztos , hogy ti örültök...:-)
12 részvény van a figyelőlistámon, ebből 3-ból van is. a 12 részvényből ma 3 minuszban van, kettő 7% feletti pluszban, 2 darab 3% feletti pluszban. Nekem mind a 2 részvényem minuszban van, 1 0,57%-os pluszban (mármint nem a vásárláshoz képest)...
Randomnál vagyok Én is már több mint 1 éve. A kezelőfelület tökre KBC sőt még jobb is, bár portfólió analitika elég jó cucc a KBC-nél és a Randomnál még nincs.
Ügyefélszolgálat kedves és gyors + az egész olcsóbb.
Mi varhato ma az usa-ban?
Kozben mult heten levelezni kezdtem Randommal es nyitottak az egynapos isin felvetel ugyeben, amennyiben par likviditasi mutato megfelelo. Ergo nem pink sheet. Hetvegen veglegesitem a szamlamat naluk es ev vegeig elhagyom a Kbc-t.
Standard Chartered is igen érdekes értékeltségre esett!