Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: portfolio

#713486 Bendeguz Előzmény: #713477

még nincs lezárva! ezek a majom KBC-sek 16:50 után nem vették fel a telefont. Ráment 40 perc nemzetközi hívásom... Rohadt mocsok szr banda.

Re: portfolio

#713482 Janicroft Előzmény: #713262

A comdirect-en ezekkel a díjakkal kereskedsz?

Grundentgelt + Orderprovision 4,90 EUR + 0,25 % des Ordervolumens

Bis 2.000 EUR Ordervolumen mindestens 9,90 EUR, maximal 59,90 EUR

Ez nem valami baráti.

Azon agyalok a KBC-t mire kellene cserélni, ezért néztem szét itt a comdirect-en is, mert láttam hogy írtad, te itt is kereskedsz.

Az interactivebrokers-t nem próbáltad még esetleg?

Re: portfolio

#713477 Janicroft Előzmény: #713474

Gratula! Egyébként telefonon keresztül is tudsz megbízást adni a KBC-nek, legrosszabb esetben eladod úgy.

Re: portfolio

#713475 rbbj11 Előzmény: #713474

grat, nagyon szep kört mentel vele!

RTN infot kösz! Nem vettem vissza kistopolodäs ota, sajnos most is csak zäräs utän olvastam a hsz-ed.

Re: portfolio

#713474 Bendeguz Előzmény: #713464

LCI jelentett, 10 centet rávert a várakozásokra! De szerintem ma már sell the news volt. Krvára remélem, hogy holnapra ideér a digipassom és el tudom adni piacin.

Lannett beats by $0.10, beats on revenue • 4:09 PM

Mohit Manghnani, SA News Editor

Lannett (NYSE:LCI): FQ1 EPS of $0.94 beats by $0.10.

Revenue of $93.4M (+103.8% Y/Y) beats by $1.52M

Re: portfolio

#713462 Bendeguz Előzmény: #713459

LCI megint ATH volt, de a gyertyák fordulósok, napos indikátorok hajszálra a sell szignáltól, órások már eladáson. A hírek miatt még kitarthat az emelkedő, de hamarosan jön egy korrekció szvsz az 50 naposig 45-47$ között.

AVH visszateszt a dupla alj nyakvonalára, 14.52$-nél ma megvolt. Napos indikátorok sell-t mutatnak.

TSLA 50 napos mozgó nagyon szorítja, át kéne törnie. indikátorok egyelőre long, a CCI már nagyon magas értéken áll.

MUX-ot hagyjuk a pcsába, nem figyeltem rá és harmadolta magát...

Re: portfolio

#713459 _pda_ Előzmény: #713458

ne felejtsd el felszámolni a számládat, ha végleg befejezted, mert havidíjak fognak képződni

Re: portfolio

#713458 Bendeguz Előzmény: #713455

Elküldtem az utolsó panaszlevelemet a KBC-nek, elég volt.

Tisztelt Ügyfélelhárítás!

30 perce hívom az ügyfél"szolgálatot", de sajnos nincs szabad munkatárs. Talán ha nem két félállású egyetemistát alkalmaznának, esetleg még digipass kódot is kaphatnék, ha már a szolgáltatás-központúság nevében képtelenek voltak a jelenlegi címemre küldeni a csodálatos, 90-es éveket idéző digipasst. A ******** címre már megérkezett, most onnan hozzák a derék postások. Ez volt az utolsó csepp a pohárban, hétvégén nyitok egy számlát a Randomnál és még ebben az évben elfelejthetjük egymást. Nem szükséges válaszolni és újabb lerázó szöveget küldeni, inkább kapkodják a telefonokat!

Üdvözlettel:

********** Bendegúz

- már nem sokáig ügyfél

Re: portfolio

#713455 matgab Előzmény: #713436

én is a randomnál vagyok, de ennek nem biztos , hogy ti örültök...:-)

12 részvény van a figyelőlistámon, ebből 3-ból van is. a 12 részvényből ma 3 minuszban van, kettő 7% feletti pluszban, 2 darab 3% feletti pluszban. Nekem mind a 2 részvényem minuszban van, 1 0,57%-os pluszban (mármint nem a vásárláshoz képest)...

Re: portfolio

#713443 Ddavid Előzmény: #713436

Randomnál vagyok Én is már több mint 1 éve. A kezelőfelület tökre KBC sőt még jobb is, bár portfólió analitika elég jó cucc a KBC-nél és a Randomnál még nincs.

Ügyefélszolgálat kedves és gyors + az egész olcsóbb.

Re: portfolio

#713436 Bendeguz Előzmény: #713377

Mi varhato ma az usa-ban?

Kozben mult heten levelezni kezdtem Randommal es nyitottak az egynapos isin felvetel ugyeben, amennyiben par likviditasi mutato megfelelo. Ergo nem pink sheet. Hetvegen veglegesitem a szamlamat naluk es ev vegeig elhagyom a Kbc-t.