Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: portfolio

matgab Előzmény: #713436

én is a randomnál vagyok, de ennek nem biztos , hogy ti örültök...:-)

12 részvény van a figyelőlistámon, ebből 3-ból van is. a 12 részvényből ma 3 minuszban van, kettő 7% feletti pluszban, 2 darab 3% feletti pluszban. Nekem mind a 2 részvényem minuszban van, 1 0,57%-os pluszban (mármint nem a vásárláshoz képest)...