Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: portfolio

Bendeguz Előzmény: #713455

Elküldtem az utolsó panaszlevelemet a KBC-nek, elég volt.

Tisztelt Ügyfélelhárítás!

30 perce hívom az ügyfél"szolgálatot", de sajnos nincs szabad munkatárs. Talán ha nem két félállású egyetemistát alkalmaznának, esetleg még digipass kódot is kaphatnék, ha már a szolgáltatás-központúság nevében képtelenek voltak a jelenlegi címemre küldeni a csodálatos, 90-es éveket idéző digipasst. A ******** címre már megérkezett, most onnan hozzák a derék postások. Ez volt az utolsó csepp a pohárban, hétvégén nyitok egy számlát a Randomnál és még ebben az évben elfelejthetjük egymást. Nem szükséges válaszolni és újabb lerázó szöveget küldeni, inkább kapkodják a telefonokat!

Üdvözlettel:

********** Bendegúz

- már nem sokáig ügyfél