Re: portfolio
Bendeguz Előzmény: #713455Elküldtem az utolsó panaszlevelemet a KBC-nek, elég volt.
Tisztelt Ügyfélelhárítás!
30 perce hívom az ügyfél"szolgálatot", de sajnos nincs szabad munkatárs. Talán ha nem két félállású egyetemistát alkalmaznának, esetleg még digipass kódot is kaphatnék, ha már a szolgáltatás-központúság nevében képtelenek voltak a jelenlegi címemre küldeni a csodálatos, 90-es éveket idéző digipasst. A ******** címre már megérkezett, most onnan hozzák a derék postások. Ez volt az utolsó csepp a pohárban, hétvégén nyitok egy számlát a Randomnál és még ebben az évben elfelejthetjük egymást. Nem szükséges válaszolni és újabb lerázó szöveget küldeni, inkább kapkodják a telefonokat!
Üdvözlettel:
********** Bendegúz
- már nem sokáig ügyfél