Európát közben széttépik, nekünk nagyon nem itt kellene szaroznunk...
Európát közben széttépik, nekünk nagyon nem itt kellene szaroznunk...
Én sehol sem találom.
OTP oldalán csak a régiek vannak kint. Kicsit gáz... :-/
melyik az utolsó nap délután 17óra,amikor birtokolni kell még a papirt az osztalék kapcsán 2017ben,itt gondolom vmikor a következő ca. másfél hónapban van a kérdéses nap?
kifizetés mindig később történik x héttel,az most nem érdekel.
Centizgettük a céláramat de még nem vettem.
10 k-t el kell napolnunk egy időre ezt megállapíthatom. :) Viszont ami elgondolkoztat alsó céláram környékén is jártunk és úgy különösebb nagy parák külföldön nem voltak. Lehet, hogy lefelé egy kicsit nagyvonalúbbnak kell lennem a saccolással. Érdekes izgalmas a helyzet .
Pörgős a topik. :-)
Ma végre forgalommal emelkedett, talán életre kel.
Jóváhagyta a Horvát Nemzeti Bank (HNB) szerdán, hogy az OTP Bank Nyrt. megvásárolja a Société Générale csoport horvátországi leánybankját, a Splitska Banka-t.
A Societe Generale Splitska Banka a horvát bankszektor 5. legnagyobb szereplője, univerzális bankként a lakossági és vállalati szegmensben is aktív. Az akvizíció eredményeként az OTP-csoport horvátországi piaci részesedése mintegy 10 százalékra nő
ahhoz képest, hogy tavasz van egészen szépen szundizik
Látom, erre már szívesebben táncolsz! :-D
új a nóta:)
Lehet, ez most semmi. El is adtam 8050-en. Valami egészen másra számítottam. :-/
én is vettem 8alatt
van beragadtam is most.
nem vok nyugodt.
ja TL25 kiütve.
Hosszabb pihi esetleg nagyobb pattanás 7100 körül lesz...vsz
kellett neki még pár nap, de csak beütötték 8k alá. Forgalom azért nem drámai...