hogy érted, pont úgy alakul, ahogy a vételeimet követően szokott. Én így vártam...
hogy érted, pont úgy alakul, ahogy a vételeimet követően szokott. Én így vártam...
azért vettem ma is.
mostmár csak az a kérdés 6700után,hogy lenyomják-e 6200ig.
vagy itt ebben a senki földjén 6200-6700 között fordul vhonnan.
következő vétel 6200-6300 körül.
sortolni már nem merem.
Részemről kiegyezhetünk ebben, hogy itt fordul, én benne vagyok.
Most már csak intézd el, hogy így is legyen... :-)
ez semmi...igazából az a kérdés megakarják-e reccsenteni a 6700at,az esetben josolgat minden elemzo 6200-6300at.
majd jovoheten magához tér gondolom.
lezártam a sortot most.
azért itt 6700on szinte nyilt egy longom is.hátha tart jovohetre
Á, ez egyre szarabb, délben még azt hittem, magához tér... :-/
Megkapod inkább a nyerőmet! Az egészet! Na, ehhez mit szólsz? :-)
Na ezt azért kötve hiszem. Ha 6500-ig lemenne, isten bizony vennék. De 6600-on is.
Kösz. Az élmény felért legalább egy limites otp eséssel. :-)
Óuhhh....:( *
*kivételesen értékes szakmai megjegyzés
:)
amúgy részvét
Kb úgy örülök neked, mint ahogy tettem ma a szájsebésszel...
;-)
ilyenkor kicsit szomorú vagyok, hogy megint a zuhanás előtt vásároltam be, az egyetlen ami vígasztal, hogy kevesebbet vettem belőle, mint amennyit először gondoltam... :-)
köszi