A 6450 és 6478 pakk eladva ma nyitóban :-)
ilyen napot általában 90%ban plusszos követ,most nagyon komolyan kiváncsi leszek igy lesz-e?
591, és 594-en van egy eladásom. Gondolom mindjárt lefordul... :-)
6580 Ez az otp tényleg olyan, mint egy nő. Talán ezért is van a függőségem...
opsz, én meg elaludtam és nem vettem 6400 alatt. Sok munka, kevés idő....
Nyugi, lesz itt még néhány tréfás kanyar brexit előtt, amikor égethetjük a pénzünket! :-)
Nincs neked jobb dolgod ilyen szép időben, mint otp-t veszegetni és más életét ezzel megkeseríteni???
Menj strandra!
;-)
A kérdés nagyon jó. Olyan furcsa a piac. Sokféle hatás együtt és vhogy úgy kioltják egymást vagy nem tudom mit mondjak.
Ez a brexites sztori is mint a lassított felvétel
Olyan semmilyen. Usa ott áll ATH alatt ha úgy nézem ez nagyon bika jel , ha úgy nézem nagyon sokat eshet még onnan. :)
mondom, mindig logikusan döntök a vétellel /eladással, aztán a piac mindig igazolja, hogy nem volt igazam...
Ez lol. :) Erre nem tettem volna 1 fillért se amikor mondtad.
Jól ráparáztak hirtelen erre a brexitre már úgy nézett ki kutyát nem érdekli . Otp vételed volt a jel. :)