Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

591, és 594-en van egy e…

#773044 Csusza

591, és 594-en van egy eladásom. Gondolom mindjárt lefordul... :-)

6580 Ez az otp tényleg o…

#773035 Csusza

6580 Ez az otp tényleg olyan, mint egy nő. Talán ezért is van a függőségem...

Re: nincs cím

#773026 Csusza Előzmény: #773025

Nyugi, lesz itt még néhány tréfás kanyar brexit előtt, amikor égethetjük a pénzünket! :-)

Re: nincs cím

#773015 Csusza Előzmény: #773003

Nincs neked jobb dolgod ilyen szép időben, mint otp-t veszegetni és más életét ezzel megkeseríteni???

Menj strandra!

;-)

Re: nincs cím

#773011 banyaiz Előzmény: #773003

A kérdés nagyon jó. Olyan furcsa a piac. Sokféle hatás együtt és vhogy úgy kioltják egymást vagy nem tudom mit mondjak.

Ez a brexites sztori is mint a lassított felvétel

Olyan semmilyen. Usa ott áll ATH alatt ha úgy nézem ez nagyon bika jel , ha úgy nézem nagyon sokat eshet még onnan. :)

Re: nincs cím

#773000 matgab Előzmény: #772997

mondom, mindig logikusan döntök a vétellel /eladással, aztán a piac mindig igazolja, hogy nem volt igazam...

Re: nincs cím

#772997 banyaiz Előzmény: #772981

Ez lol. :) Erre nem tettem volna 1 fillért se amikor mondtad.

Jól ráparáztak hirtelen erre a brexitre már úgy nézett ki kutyát nem érdekli . Otp vételed volt a jel. :)

Re: nincs cím

#772988 Csusza Előzmény: #772981

Kedves Matgab! Köszönjük szépen ezt a 10%-ot, hidd el, nem felejtjük el!

Amúgy egy adag vétel 350-en.

Bár szerintem még lehet lefelé valamennyi a napokban.