Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Visszavontam az összes v…

#774106 Tapasz

Visszavontam az összes vételi megbízásomat. Az indik függvényében teszem meg az ajánlataimat

Re: nincs cím

#774094 banyaiz Előzmény: #773877

Az egésznek az értelmetlensége ami fárasztó.

Lesz egy eredmény elnézve az előzetes becsléseket, mai előrejelzéseket , feldolgozottságot, szoros eredménye.

Tételezzük fel győz az igen vagy a nem pár %-al. Mondjuk lesz 51-49 valaminek a javára.

Akkor ezzel egyértelműen szándékot jelezték? Bármelyik győz az ország másik fele elégedetlen a döntéssel. Ilyen hülyeségbe belevinni őket. Egy ilyen kampány után ahol aztán hatottak az értelemre.

Ez kb Orbán dolgainak a magasságában mozog. :)

Beálltam záróban kicsit …

#774053 Csusza

Beálltam záróban kicsit könnyíteni a pakkomon. (persze nem minden áron, remélem nem kötik le nagyon)

Marad így is elég, hogy rettegjek... :-)