Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659726

nem adják fel.

Szerintem nem olvasnak téged.

Mit kéne tenni, hogy megmentsük ezeket az embereket az emelkedés elől? Kiállni a Kossuth térre transzparenssel, hogy senki ne vegyen E-start, és mindenki shortolja nyugodtan, mert úgy is nyer vele akárhonnan.

2napja is ez volt a recepted.