Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #659726nem adják fel.
Szerintem nem olvasnak téged.
Mit kéne tenni, hogy megmentsük ezeket az embereket az emelkedés elől? Kiállni a Kossuth térre transzparenssel, hogy senki ne vegyen E-start, és mindenki shortolja nyugodtan, mert úgy is nyer vele akárhonnan.
2napja is ez volt a recepted.