Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#659736 Zotya32 Előzmény: #659726

első tétel 1/1 20.000

+10k így lett a 2. tételre 30.000

aztán a kicsik

30495

36495

37425

x/6 ajánlat: 38335

így indult... azóta nyilván ki-be álltak....

Re: nincs cím

#659733 Hathor Előzmény: #659731

Jó! Szólj majd, ha ez megnyugtat.

Induljon a 16órás műszak akkor, hagylak kibontakozni.

Yo munkát!

Re: nincs cím

#659731 exmnbs1 Előzmény: #659727

úgy van, lesz atl, majd szólok, mert olyankor hajlamos vagy eltünni.......

1 puffer már ki is állt

Re: nincs cím

#659727 Hathor Előzmény: #659726

nem adják fel.

Szerintem nem olvasnak téged.

Mit kéne tenni, hogy megmentsük ezeket az embereket az emelkedés elől? Kiállni a Kossuth térre transzparenssel, hogy senki ne vegyen E-start, és mindenki shortolja nyugodtan, mert úgy is nyer vele akárhonnan.

2napja is ez volt a recepted.

Re: nincs cím

#659723 Hathor Előzmény: #659718

Ex lazíts egy kicsit. Nagyon keményen tolod a 100%os emelkedés után is.

Látom még este 11kor is nyomtad, meg most is reggel 8kor.

16órás munka dupla műszak.

Remélem jól megfizetik.

A géphez közel van az ágyad?

Tényleg pihenj, mert egyre betegebb lehetsz így.

Itt már más nem ír, csak Te.. meg kitartó zotyánk kis spexünk.

Re: nincs cím

#659721 Zotya32 Előzmény: #659717

igen, de ugye már hétfőn tudták az ítéletet, csak ugye a hivatalos út, elég lassú... :)

Re: nincs cím

#659720 Zotya32 Előzmény: #659718

nem láttam túl gyorsan pörögtek a számok, majd az ismétlést megnézem 8:45-től a random channel-en :)