Mert Te kemény vagy. re:Mtel :)
Most nézem, h tovább esett a papírom.. van a törzstagok közt még részvényes, vagy csak én tartom a frontot? :-)
Akarod mondani: A jó öreg puszilgatnivaló Kénesre hallgassatok. És gyémánt cégekrők.
Egy technikai analízissel foglalkozó ismerősöm hívta fel péntek este a figyelmemet a papírban található remek vételi lehetőségre:
"Szia Dénes, köszönöm a múltkori E-Star tippedet, és az így keresett pénzt. Most 100 forintnál dupla alj alakulhat ki a hetes csárton, és mivel alacsonyabb forgalommal esett ide vissza, borítékolható szerintem a felfelé, az alakzat validálódásával az 500 forint is elérhető. 500%-os emelkedési potenciál lehet a részvényben!!"
Én monnyuk épp 2 hete adtam el a 150 forintos részvénycsomagomat 345-ért OTC piacon az egyik kapcsoltnak.
Van csőőőd? Nincs csőőőd!
Van gáz? Nincs gáááááz!!!
Most???
Majd 10.000 felett!
Nincs gááááááz!
A garden-party már a múlt szombaton megvolt, igazi Csaba-napi ünnepséget űltünk Eplényben. Estére felhóágyúztuk a sípályát (monnyuk ez nem volt olcsó mulatság Júliusban, de hát ha futja rá ugye :-)), és éjfélig síeltünk, amíg meg nem érkeztek a konzumhölgyek.
A Tigra mentes éjszakát senkinek sem garantálhatjuk. :-)
Soha!
Most már ennyit sem:
http://i.imgur.com/9UpUV39.png
Már az ősszel megmondtam, hogy minden köszvényes addig ajánlja fel az aukción 26000 forintért, amíg megteheti, mert ennyit soha sem fog már kapni érte. Ezt is csak én jártam ki, az Eddie kapásból 10000-t adott volna. Azóta is ezt szajkózom, hogy jól ki lesznek sakkozva a köszvényesek. Most meg osztán mondhatják, hogy: "Jaaj, halgattam volna a Kénesre, amíg még nem volt késő!"
Helyette inkább kukacoskodtak.
Természetesen JULIUS 6-án.
Néhány köszvényes el is ment tüntetni, balszerencséjükre belefutottak több ezer homoszexuálisba. Az egyiküket állítólag jól s*ggbe is tetoválták egy kapualjban. Képek a tiltakozásról:
http://i.imgur.com/jnQFcc4.jpg
http://i.imgur.com/E24gGrU.png
Később a főhadiszállásukon azt tanácskozták meg, hogy látva a homoszexuálisokkal szimpatizáló tömeget, ezentúl Homoszexuális Kötvényes Csoport lesznek. Hátha így jobban rájuk irányul a figyelem. Minden tagjuktól megkövetelik a nyilvános homoszexuális viselkedést. Néhány üzletembernek nem igazán tetszett, hogy sajtótájékoztatókon egymás fenekét fogdossák például. Ők ki is léptek a köszvényesek közül, és inkább lemondtak a követelésükről a Csabron javára.
rally a nulla forint felé
divergáljunk Soós magánvagyonára
;)
Sok sikert!
Bocs még annyit a kezdőknek: Ex-re hallgassatok ha ilyen sz.....r cégekről van szó!
Őszinte leszek sokat köszönhetek ennek a cégnek!Hogy a bukomat valahogyan visszahozzam egyre jobban belelendültem a borászkodásba,amibe persze eddig is szerelmes voltam!Most már minden engedélyem megvan,jövőre már rendezvényeken is meg fogunk jelenni!Hát talán egyszer majd a Vince című borászati újságban interjút készítenek velem,és majd megkérdezik"hát Kiss úr,hogyan is kezdődött a híres borászat története"? Tudják vettem anno 650 db e-star papírt 12k-ért! :)
hogy mik vannak
ESCO ellen már nincs végrehajtási eljárás és Soós vezeti
Tigra-mentes jó éjszakát! :)
hát nagymester, úgy néz ki a bíró kidobta a játékteremből a rezest ahelyett hogy megítélte volna az igényelt remit
az meg óvhat ugyan de minek
a sakkszövetségnek ki kell kifizetni a regisztrációs díjat
már pakolgatja a bíró a bábukat akkurátusan a dobozba))))))))