Hozzászólás
Kiss ZoltánŐszinte leszek sokat köszönhetek ennek a cégnek!Hogy a bukomat valahogyan visszahozzam egyre jobban belelendültem a borászkodásba,amibe persze eddig is szerelmes voltam!Most már minden engedélyem megvan,jövőre már rendezvényeken is meg fogunk jelenni!Hát talán egyszer majd a Vince című borászati újságban interjút készítenek velem,és majd megkérdezik"hát Kiss úr,hogyan is kezdődött a híres borászat története"? Tudják vettem anno 650 db e-star papírt 12k-ért! :)