Hozzászólás
Kénes_DénesEgy technikai analízissel foglalkozó ismerősöm hívta fel péntek este a figyelmemet a papírban található remek vételi lehetőségre:
"Szia Dénes, köszönöm a múltkori E-Star tippedet, és az így keresett pénzt. Most 100 forintnál dupla alj alakulhat ki a hetes csárton, és mivel alacsonyabb forgalommal esett ide vissza, borítékolható szerintem a felfelé, az alakzat validálódásával az 500 forint is elérhető. 500%-os emelkedési potenciál lehet a részvényben!!"
Én monnyuk épp 2 hete adtam el a 150 forintos részvénycsomagomat 345-ért OTC piacon az egyik kapcsoltnak.
Van csőőőd? Nincs csőőőd!
Van gáz? Nincs gáááááz!!!