Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?
Grizzly Géza Előzmény: #646052Nekem mindenhonnan van sajnos,de már szórtam is keveset(ezeken a szinteken már minden aprópénz),mind bukó természetesen... Szopás a négyzeten.
Nekem mindenhonnan van sajnos,de már szórtam is keveset(ezeken a szinteken már minden aprópénz),mind bukó természetesen... Szopás a négyzeten.