Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság? 2013. augusztus 2. 8:33 Ronin_ Előzmény: #645864 Akkor nagyjából egyformán állunk. A kakiban. Nekem bizony nem 2200-ról van. Bár onnan is egy kevés.