Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság? 2013. augusztus 1. 11:00 Zotya32 Előzmény: #645787 90%, hogy f.a. lesz, mert így sikerül lezárni végleg a milliárdok eltüntetését.