Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#662607 BudFox Előzmény: #662592

Hát nemtudom...csak ha nagy forgalommal megindulna fölfele akkor érezném ezt longosnak, mint általában.

Egy ilyen tegnap esti FED után....ma egész napos lecsorgás. Egon holnapi elemzésébe a pincébe fogja várni megint :D 17000-16.000 -re :-)

OTP -re nehezedik a devizahitelek átváltása - még mindig.

nézitek a kötéslistát. …

#662604 Aptiti

nézitek a kötéslistát.

beszálltak a buliba a nagypályások is.

149kontit kikaptak egybe az eladói oldalon 18480-nál.

Re: nincs cím

#662596 Konvektor Előzmény: #662592

jó a kép a megafon. még mindig felfelé várom, csak pozi nélkül. várom a vételi jelet 30 percesen.

talán holnap délre mutatja

akkor lehet, hogy én vet…

#662593 Aptiti

akkor lehet, hogy én vettem meg tőled.

próba cseresznye XD

Re: nincs cím

#662590 BudFox Előzmény: #662579

ezek mindig este voltak...

én felvettem mindet.:-)

már lenne egy kis tapasztalatom házvásárlás terén .-)

marha drágák voltak a jó családi házak Arizonában : 120-140-160 ezer dollár.

amikre ráadásul valamit költeni is kellett.

de volt egy 560.000 -es luxus családi ház is. az patent volt.

Re: nincs cím

#662589 Borska Előzmény: #662586

:D nem érett ez a piac a mi szuperérzékeny longjainkra, ilyen két napot,brrrrrr, ez nem long még

kicsaptam a longot..... …

#662583 Borska

kicsaptam a longot.....

18390on nyitott - 18530 zárt

a plussz a kez költséget fedezte, hm,hm