Re: nincs cím
Borska Előzmény: #662653én is így gondoltam még 2-3napja, hogy elindul,történik tán valami, hogy valakiket érdekel esetleg....
erre gyönyörű válasz volt ez a mai nap, az extra forgalmú leverés amit otp-ben csináltak , sokat sejtet, ha figyelted ajánlati könyv nélkül folyamatosan tolták, nem volt benn szunyókáló több 10000es pakk, csak 100as max 1000es csomagok, és mégis ütötték le, adták stratégia nélkül, kivele a batyuból módon, hm,hm nem jó jel
mol dettó, ott volt legalább próba a felhúzásra, de vérszegény
richtert meg nem is értem
szóval ez még sajna csak gyerek long, már ha egyáltalán annak lehet nevezni
amúgy az esti számvetésemből látszik hogy sikerült rajta fognom nettóba 5600forintot :) :) :) vazzzzzze 20kontival :D bravóóóó :D