Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #662653

én is így gondoltam még 2-3napja, hogy elindul,történik tán valami, hogy valakiket érdekel esetleg....

erre gyönyörű válasz volt ez a mai nap, az extra forgalmú leverés amit otp-ben csináltak , sokat sejtet, ha figyelted ajánlati könyv nélkül folyamatosan tolták, nem volt benn szunyókáló több 10000es pakk, csak 100as max 1000es csomagok, és mégis ütötték le, adták stratégia nélkül, kivele a batyuból módon, hm,hm nem jó jel

mol dettó, ott volt legalább próba a felhúzásra, de vérszegény

richtert meg nem is értem

szóval ez még sajna csak gyerek long, már ha egyáltalán annak lehet nevezni

amúgy az esti számvetésemből látszik hogy sikerült rajta fognom nettóba 5600forintot :) :) :) vazzzzzze 20kontival :D bravóóóó :D